K táborům, obchodům, kurzům či spolupráci a spoustu dalšího vám řekne Marieta:

E-mail: marieta@vlastovciudoli.cz
Telefon: 739 655 308

Potřebujete poradit s tesařinou či řezbářstvím?
Kontaktujte Jakuba:

E-mail:  jakub@vlastovciudoli.cz
Telefon: 732 320 532

Informace o spolku

Vlaštovčí údolí z.s.

IČO: 10807128

Kde nás najdete?

Adresa: Rašovice 10, Klášterec nad Ohří 431 51

O nás

Věnujeme se tradičním řemeslům a filmařské řeholi. Nevídaná  kombinace, která vznikla setkáním švarného tesaře s živou filmařkou.

Jsme tesařská dílna v Klášterci nad Ohří. Služby nabízíme v západních a severních Čechách. Vyhovíme náročným klientům, nabízíme truhlářské i tesařské služby. Pořádáme dřevotvorné workshopy na sto padesát způsobů, organizujeme filmové programy a celoroční programy pro děti i dospělé. V údolí budujeme řemeslné dílny, setkáváme se během workshopů se zajímavými lidmi napříč republikou i ze sousedního Německa.

V bývalém statku s prostornými stodolami a rozsáhlými loukami kolem sice opouštíme od ryze  zemědělské činnosti, ale jablečné a hruškové sady, pod kterými tvoříme, nám stále připomínají historii rodinného zemědělství.

Pokud se za námi chcete vydat a odreagovat se v podkrušnohorské idylce, vyberte si nějaký z našich kurzů nebo nás kontaktujte. Naši tvorbu také podpoříte zakoupením zajímavého produktu na našem e-shopu. Veškeré produkty vyrábíme jak jinak než s láskou, materiál často nacházíme v okolních lesích a inspirujeme se přírodou.

Barbora Burianová

grafička, barboraburian@gmail.com, 725 543 181
Nejen že krásně zpívá, krásné věci taky vytváří. Vystudovala Nová média na fakultě designu a umění Ladislava Sutnara a následně si dodělala vzdělání truhlářství. Nakonec nám ji život odvedl do Singapuru, kde se zamilovala, studovala a nyní ji tam živí její své grafické zázraky. Logo nám vytvořila, protože si údajně “čmárala” a my se do něho zamilovali. Dala do toho své srdce, ani o tom nevěděla, a my ho tam vidíme.

Barbora Grygarová

fotografka, barbora.grygarova@seznam.cz, 777 160 994
Jsme docela malá parta na to, aby se zde sešly dvě Báry, ale i to se stalo. Bařka je študovaná grafička a fotografka, životem vzdělaná markeťáčka. Má nekonečný cit pro moment, protože se na svět dívá raději skrz hledáček. Často tak vidí i to, co my ne. Je naší podporou vždy, když je třeba řešit něco ve světě online propagace. Za to jsme ji vděční, protože to je dnes polovina úspěchu.