O nÁS

347629274 284670830657424 3684873036750579883 n

Když se setká šikovný tesař a neposedná filmařka, vznikne vždy něco neobvyklého. A to je také příběh Vlaštovčího údolí, kde tato činnorodá dvojice oživuje v prostředí starého statku tradici a řemesla. 

Jsme tradiční tesařská dílna v Klášterci nad Ohří.  Opravujeme památky a stavíme novostavby v západních a severních Čechách. Vždy rádi vyhovíme každému z vás, proto je naše nabídka služeb tak jedinečná a bohatá. Nabízíme tesařské i truhlářské služby, pořádáme dřevotvorné workshopy na sto padesát způsobů a celoroční programy pro děti i dospělé. V údolí budujeme řemeslné dílny, setkáváme se během workshopů se zajímavými lidmi napříč republikou i ze sousedního Německa. Jsme aktivní na sociálních sítích, kde můžete sledovat naši cestu a cestu řemesla, o kterém rádi informujeme veřejnost.

Pokud jste nadšencem přírody a řemesla, nebo snad vlastníte pozemek stvořený pro jedinečnou novostavbu, či jste se rozhodli pro renovaci starého domu, který si zaslouží opravit nikoliv zbourat, ozvěte se nám. Sjednáme si schůzku, zařídíme obhlídku nebo se pobavíme o vašich možnostech.

Těšíme se na Vás!

Marieta, Kuba a malá Malvína

Kde tvoříme?

V prostředí starého statku s prostornými stodolami a rozsáhlými loukami kolem sice opouštíme od ryze zemědělské činnosti, ale jablečné a hruškové sady, pod kterými tvoříme, nám stále připomínají historii našeho rodinného zemědělství. Stále si vypěstujeme dýni či okurku a sklidíme jablka na náš kalvádos, ale budovy již slouží především jako dílny a sklady našeho tradičního tesařství a pro workshopy.

Inspirace přírodou

Pokud se za námi chcete vydat a odreagovat se v podkrušnohorské idylce, vyberte si nějaký z našich kurzů nebo nás kontaktujte. Naši tvorbu také podpoříte zakoupením zajímavého produktu na našem e-shopu. Veškeré produkty vyrábíme jak jinak než s láskou, materiál často nacházíme v okolních lesích a inspirujeme se přírodou.

P1711046
P1733205

Potřebujete poradit s opravou nebo stavbou domu? 
Kontaktujte Jakuba. Sjednejte si schůzku 

E-mail:  jakub@vlastovciudoli.cz
Telefon: 732 320 532